هوشمند و کاربردی

چگونه از پادچا استفاده کنیم؟

این ابزار از روش‌های متنوعی در دسترس است که در زیر معرفی شده‌اند. در فاز اول تنها نابینایان می‌توانند از این ابزار استفاده نمایند که برای این منظور کافی است با پشتیبانی گروه پادچا تماس حاصل نمایند. انشاالله به زودی و در فازهای بعدی استفاده عمومی از این ابزار با محدودیت‌هایی در دسترس قرار خواهد گرفت.
mobile

افزونه پادچا برای موبایل

با استفاده از افزونه پادچا روی موبایل، ابتدا باید مرورگر مربوط به آن را نصب نمایید، سپس می‌توانید از این ابزار به راحتی در موبایل استفاده نمایید.

firefox1

افزونه پادچا برای فایرفاکس

با استفاده از این افزونه در مرورگر فایرفاکس، به سادگی پادچا می‌تواند کپچاهای موجود در صفحه را حل و جواب را به صورت خودکار در محل مورد نظر قرار دهد.

chrome1

افزونه پادچا برای کروم

با استفاده از این افزونه در مرورگر کروم، به سادگی پادچا می‌تواند کپچاهای موجود در صفحه را حل و جواب را به صورت خودکار در محل مورد نظر قرار دهد.

bale1

ربات بله پادچا

اگر از پیام رسان‌های داخلی استفاده می‌کنید، می‌توانید تصویر کپچا را به ربات بله ارسال نمایید تا در سریعترین زمان، پادچا تصویر را پردازش کرده و جواب را برای شما ارسال نماید.

برای استفاده از این قابلیت، تصویر کپچا را به آی‌دی @padchabot ارسال فرمایید و منتظر پاسخ پادچا باشید. لازم به ذکر است که قبل از استفاده از این ابزار، باید احراز هویت شده باشید. ابزار پادچا تنها به درخواست‌هایی پاسخ می‌دهد که احراز هویت آنها تایید شده باشد.

whatsappp

ربات واتساپ پادچا

شما می‌توانید تصویر کپچا را به ربات واتساپ ارسال نمایید تا در سریعترین زمان، پادچا تصویر را پردازش کرده و جواب را برای شما ارسال نماید.

برای استفاده از این قابلیت، تصویر کپچا را به شماره 09010177278 ارسال فرمایید و منتظر پاسخ پادچا باشید. لازم به ذکر است که قبل از استفاده از این ابزار، باید احراز هویت شده باشید. ابزار پادچا تنها به درخواست‌هایی پاسخ می‌دهد که احراز هویت آنها تکمیل و تایید شده باشد.

telegram

ربات تلگرام پادچا

در این بخش، شما می‌توانید تصویر کپچا را به ربات تلگرام پادچا ارسال نمایید تا در سریعترین زمان، پادچا تصویر را پردازش کرده و جواب را برای شما ارسال نماید.

برای استفاده از این قابلیت، تصویر کپچا را به آی‌دی @padchabot ارسال فرمایید و منتظر پاسخ پادچا باشید. لازم به ذکر است که قبل از استفاده از این ابزار، باید احراز هویت شده باشید. ابزار پادچا تنها به درخواست‌هایی پاسخ می‌دهد که احراز هویت آنها تکمیل و تایید شده باشد.