قوانین و شرایط

ابزار پادچا، با هدف حل مشکلی از جامعه طراحی و عرضه شده است. قوانین پادچا به شرح زیر است:
ماده 1- کاربر موظف است اطلاعات هویتی خود را به منظور استفاده از این سرویس به گروه پادچا ارائه نماید و گروه پادچا حق افشا و استفاده از این اطلاعات را ندارد. اطلاعات کاربران نزد پادچا امانت است.
ماده 2- کلیه اصول و رویه‌های گروه پادچا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و خدمات پادچا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و کاربر توافق می‌کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
ماده 3- کاربر حق استفاده غیرقانونی (طبق قانون جمهوری اسلامی ایران) از این سرویس را ندارد. در صورت استفاده غیرقانونی، اطلاعات هویتی کاربر به مراجع قضایی اعلام می‌گردد.
ماده 4- پادچا به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی محدودیت‌هایی در تعداد و زمان درخواست‌ها در نظر گرفته است. این محدودیت‌ها مورد پذیرش کاربر می‌باشد.
ماده 5- گروه پادچا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت و ابزار که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این گروه باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
ماده 6- سایر سایت ها و لینک هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در پادچا لینک شده اند مستقل بوده، و وبسایت گروه پادچا مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
ماده 7- جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد گروه پادچا برای اعضای پادچا ایمیل یا پیامک ارسال مي نماید.
ماده 8- گروه پادچا مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
ماده 9– گروه پادچا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سرویس دهی، ابزار پادچا را متوقف کند.
ماده 10– به منظور عرضه نسخه‌های بهینه و پیشرفته پادچا، ممکن است این ابزار به‌طور موقت غیرقابل دسترس شود و کاربران حق اعتراض ندارند.