همانطور که می‌دانید افزونه‌ها بر روی مرورگرها نصب می‌شوند. متاسفانه اپل تا امروز این قابلیت را ندارد و افزونه پادچا روی گوشی‌ها و تبلت‌های شرکت اپل قابل استفاده نیست. همچنین شرکت گوگل نیز محدودیت‌هایی را در نصب افزونه‌ها  روی مرورگر کروم در گوشی‌های اندرویدی ایجاد کرده است که راهکار آن نصب مرورگر کیوی (Kiwi) است. بنابراین افزونه پادچا تنها بر روی گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی با مرورگر کیوی (Kiwi) قابل استفاده می‌باشد.

ویدیو آموزش نصب

آموزش نصب

 1. در گام نخست باید مرورگر کیوی (Kiwi) را در موبایل یا تبلت خود نصب کنید.
  1. لینک دانلود مرورگر کیوی Kiwi از طریق بازار
  2. لینک دانلود مرورگر کیوی Kiwi از گوگل پلی
 2. در گام دوم، باید افزونه پادچا را به مرورگر کیوی اضافه کنید. برای اینکار با مرورگر کیوی که در گام اول نصب کردید، وارد سایت پادچا شده و بر روی راهنمای استفاده (یا پادچا آماده خدمت به شما) کلیک کنید. سپس از روش‌های ذکر شده، گزینه راهنمای نصب از بخش افزونه پادچا برای موبایل را انتخاب کنید تا به همین صفحه وارد شوید.
 3. پس از اینکه وارد همین صفحه شدید (دقت داشته باشید که با مرورگر کیوی وارد همین صفحه شده باشید)، بر روی دکمه «دانلود افزونه پادچا برای مرورگر کیوی Kiwi» که در پایین همین صفحه است، کلیک کنید.
 4. به صفحه کروم استور هدایت می‌شوید. در گوشه بالا سمت راست، گزینه‌ای با عنوان add to chrome قرار گرفته است. با انتخاب این گزینه، افزونه پادچا روی مرورگر کیوی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد.
 5. تبریک، افزونه پادچا نصب شد و اکنون باید این افزونه را فعال کنید. به منظور جلوگیری از سو استفاده احتمالی از این ابزار، باید افزونه را برای خود فعال نمایید. به همین منظور از بخش پشتیبانی (اینجا را کلیک کنید) درخواست توکن نمایید.
 6. بعد از گرفتن توکن، در مرورگر کیوی، سه نقطه بالای صفحه سمت راست (یا همان گزینه more options) را انتخاب کنید. از منوی باز شده، آخرین گزینه افزونه پادچا هست که آن را انتخاب کنید.
 7. در صفحه جدید باز شده، با انتخاب گزینه solve captcha از شما توکن شخصی شما را می‌خواهد که توکن را در بخش مربوطه وارد کنید و گزینه activation  را انتخاب کنید.
 8. اگر توکن شما صحیح باشد، افزونه برای شما فعال می‌گردد. برای استفاده از افزونه پادچا، کافیست صفحه‌ای که حاوی کد امنیتی یا کپچا هست را با مرورگر کیوی باز کنید و سپس از سه نقطه بالای صفحه سمت راست (more options)، آخرین گزینه، پادچا را انتخاب کنید. در صفحه باز شده گزینه solve captcha را انتخاب نمایید. کپچا برای شما حل می‌شود و در قسمت مربوطه به صورت خودکار درج می‌گردد. پس از پایان عملیات، صفحه پادچا به صورت خودکار بسته می‌شود.
 9. در صورتی که بخواهید درگاه‌های بانکی فرآخوانی شده توسط نرم افزارهای دیگر مانند اسنپ، تپسی، بازار و غیره، توسط مرورگر کیوی باز شوند، باید مرورگر پیش فرض این نرم افزارها را تغییر دهید. برای اینکار از راهنمای مربوطه (اینجا را کلیک کنید) استفاده نمایید.